Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Piec Oven Lord przeniesie smak i klimat Włoch do Twojego ogrodu

Piece Oven Lord do wypieku pizzy to coś więcej niż tylko wyśmienite jedzenie. To sprzęt dla miłośników włoskiej kuchni, którzy wierzą, że prawdziwe włoska pizza to nie tylko uczta dla ciała, ale również dla ducha, dając możliwość spędzania cudownego czasu w gronie najbliższych – niezależnie od tego, czy spotykasz się z niewielką grupką znajomych, czy w dużym gronie rodziny

Zamień frustrację związaną z robieniem pizzy w czystą przyjemność

Zamień frustrację związaną z robieniem pizzy w czystą przyjemność​

Nazywam się Bartłomiej Chamioło. Mój pierwszy piec do pizzy powstał z… frustracji. Jako kucharz i miłośnik włoskiej kuchni miałem już dość tego, że zbyt niska temperatura piekarnika nie pozwalała na odpowiedni wypiek ciasta i dodatków, a dodatkowo pizza miała niewiele wspólnego z oryginalnym włoskim smakiem.

Po wielu nieudanych próbach pojawił się pomysł pieca murowanego, jednak duży koszt, czas i perspektywa, że nie będzie mobilny zdecydowały o rezygnacji z jego kupna i budowy.

Ostatecznie postanowiłem stworzyć swój własny piec – 15-letnie doświadczenie w

konstrukcjach metalowych i obróbce metalu oraz praca w branży związanej z konstruowaniem i testowaniem nowych rozwiązań i produktów pozwoliła mi zaprojektować i skonstruować piec, który będzie bezpieczny, mobilny, o nowoczesnym designie i przystosowany do wysokich temperatur, potrzebnych przede wszystkim do wypieku pizzy.

W końcu – miałem swój idealny piec i mogłem cieszyć się całym procesem przyrządzenia włoskiego klasyka. Wtedy pojawiła się myśl – miłośników włoskiej kuchni jest wielu. Dlaczego więc oni, tak jak wcześniej ja, mają się męczyć w domowych warunkach? To właśnie wtedy pojawił się pomysł tworzenia wysokiej jakości pieców do pizzy do użytku domowego na zewnątrz również dla innych. Teraz Oven Lord służy każdemu,

kto chce poczuć smak i atmosferę słonecznej Italii bez wychodzenia z domu.

Stawiamy na bezpieczeństwo, proste użytkowanie i oszczędność czasu

Wysokiej jakości materiały, ręczne wykonanie i łatwa obsługa – wszystko po to, aby pieczenie pizzy było bezpieczne oraz proste i szybkie. Dodatkowo możesz wybierać spośród trzech rozmiarów pieców, dopasowując go idealnie do swoich potrzeb. Z piecem do pizzy Oven Lord każdy posiłek jest włoską ucztą, a spotkanie z najbliższymi czasem pełnym radości z gotowania i spędzania razem czasu.

Konstruowany ręcznie

Piece składane są ręcznie z należytą starannością i dokładnością. Nie ma miejsca na błędy wynikające często z produkcji masowych, w których liczy się czas i ilość. U nas każdy piec to żmudny proces składania, w którym liczą się najmniejsze detale.

Wysoka jakość materiałów

Piece Oven Lord to piece na równi z najlepszymi piecami produkcji Europejskiej. Materiały, z jakich są wykonane, mają atest materiałowy i atest spożywczy. Wykorzystujemy tworzywa bio, które są bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia, trwałe i gwarantują, że piec służy latami.

Produkt polski

Piece do pizzy Oven Lord są zaprojektowane i produkowane w 100% w Polsce. Możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc w każdym temacie – od doradztwa w sprawie kupna, poprzez proces zakupowy, aż po obsługę pieca. Dzięki produkcji w Polsce piec nie posiada żadnych ukrytych kosztów związanych np. ze sprowadzaniem produktu. Dodatkowo kupując nasz produkt wspierasz rodzimą gospodarkę!

Łatwa obsługa i mobilność

Piec gazowy Oven Lord wymaga jedynie ustawienia pożądanej temperatury, podobnie jak domowy piekarnik. Z kolei w piecu opalanym drewnem rozpalamy ognisko wewnątrz pieca. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję obsługi, aby maksymalnie ułatwić Ci korzystanie z pieca. Co więcej, możesz go przenosić i przewozić, co sprawia, że zyskujesz niezwykle funkcjonalny sprzęt.

Ponadczasowy, nowoczesny design

Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny wygląd, czy może wolisz styl tradycyjny, stalowy piec Oven Lord będzie eleganckim elementem, dopełniającym wygląd Twojego ogrodu.

Przenośny piec Oven Lord – ciesz się i dziel najlepszymi momentami w życiu

Jedzenie pielęgnuje ciało, ale delektowanie się nim w towarzystwie bliskich osób pielęgnuje duszę. Nie od dziś wiadomo, że przygotowywanie oraz zasiadanie z przyjaciółmi i rodziną do wspólnego posiłku może przynieść szereg korzyści – podczas wspólnego śmiechu, śpiewu i dzielenia się historiami, myślami i pomysłami, stres zaczyna się zmniejszać oraz zwiększa się poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Z piecem do pizzy Oven Lord nie będziesz stać godzinami w kuchni, zaangażujesz wszystkich w proces przygotowywania posiłków, a wspólnie spędzone chwile umocnią więzi i sprawią, że zapomnisz o codziennych troskach.

Sprawdź nasze piece i spraw, aby Twój ogród stał się miejscem pełnym radości i włoskiego smaku (Link do oferty).

OVEN LORD Bartłomiej Chamioło